Про нас

     Ми раді вітати Вас на нашому сайті та в інтернет магазині , де Ви можете ознайомитися з асортиментом нашої продукції , цінами , а також дізнатися докладну інформацію про співпрацю з нами.

     Наш інтернет-магазин реалізує сумки таких відомих українських виробників, як ТМ Камелія та ТМ LucheRino.

     Кожна дівчина чи жінка хоче виглядати красиво. Але жіночу половину людства прикрашає не тільки вміло підібраний гардероб, а й сумочка, яка відповідає його стилю. Для кожної жінки сумка являється не якимось окремим елементом, а є необхідністю. Куди б Ви не збиралися: на роботу, на вечірку, на прогулянку, на пляж, на шопінг чи в салон краси, Вам потрібна буде сумочка чи клатч, чи просто косметичка. 

     Сумки поділяються на кілька категорій: сумка-максі, класична сумка, портфель, рюкзак, авоська, чемодан, саквояж, кофр, клатч...

     Підібрати сумку на будь-який смак допоможе Вам наш інтернет-магазин 
http://sumki.lt.ua

   
 В нас представлені різні моделі сумок європейської якості. Наш інтернет-магазин реалізує сумки із шкірозамінника та натурального замшу. Тут Ви знайдете сумки різних кольорів та різних фасонів. 

     Робити замовлення в нашому інтернет-магазині - одне задоволення. В нас дуже зручна корзина, замовлення через яку можна оформити цілодобово з будь-якого куточка України, маючи тільки доступ до інтернету. Доставка товару здійснюється Новою Поштою день-в-день.

     Хоча б один раз спробуйте зробити у нас замовлення, і Ви залишитеся нашим постійним клієнтом.